Z jiného soudku

Chcete přidat vaši pouť, článek...? (Kontak, e-mail...)

Anketa - diskuzeTento web provozuje FATYM.
Administrátorem tohoto webu je P. Marek Dunda
kontakt na něj e-mail: marek [zavináč] fatym [tečka] com.

Můžete se na něj obracet, máte-li něco k uveřejnění na tomoto webu www.poute.eu. Jednorázové informace, texty, svědectví... vloží sám. V případě, že se chcete stát trvalým přispěvatelem tohoto webu, je možno vám časem vytvořit vlastní přístup pro vkládání příspěvků. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tento web používá velmi jednoduché rozhraní PhPRS, takže pokud se rozhodnete být trvalým přispěvatelem (s možností vkládat např. i fotogalerie z vašich poutí...), není to nic těžkého. Zaškolení na vládání článků (pokud máte základní zkušenosti s prací na webu a ev. s úpravou obrázků) trvá přibližně hodinu až dvě (dle chápavosti :-)

Sdílet

| Autor: P. Pavel Zahradníček | Vydáno dne 22. 11. 2009 | 59147 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nejnovější videa, filmy či audia (v mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 58648
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Tento web je provozován společenstvím FATYM. Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Tento web je hostován na serverech A.M.I.M.S. (provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.