Boží doteky

Martin Matyáš na Moravě, rozhovor otázka č. 3

br-Martin-Matyas V období mého vážného úrazu jsem mohl zcela hmatatelně vnímat a prožívat Boží blízkost a poznávat, že v Církvi je uložen poklad, ze kterého můžeme čerpat, když potřebujeme pomoc a jsme prázdní. Tím pokladem je Kristus. Přes všechny chyby, které Církev za uplynulých třicet let v naší zemi učinila zůstává to zásadní."...ty jsi Petr, skála, a na té postavím svoji Církev a brány pekelné ji nepřemohou"............ , hlavou Církve je Kristus.


* Modleme se za církev.
* Modleme se za arcibiskupa a biskupskou konfereci.
* Modleme se za Českolipský region kolem Máchova jezera.
*Modleme se, aby nám Bůh prostřednictvím Ducha svatého stále pomáhal proti vlastní pýše. Bez Boží pomoci neobstojíme. Prosme o pokoru, mírnost a trpělivost.
*Prosím o modlitbu za Klub katolických laiků kardinála Tomáška a kardinála Trochty, který se snaží vznikat ve Skalici u České Lípy.
*Modleme se, abychom se nestali solí, která ztrácí slanost.
redakčně zkráceno

Bible


br-Martin-Matyas

Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 22. 01. 2021 | 1165 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM. Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. - KONTAKTY NA NÁS - ADMINISTRACE