Stalo se u nás

Zemřel P. Ing. Josef Rousek

Ruce se svickou Na věčnost byl povolán P. Ing. Josef Rousek. Dlouholetý duchovní správce ve farnosti Jestřebí, kde řadu let obětavě sloužil. Pamatujme na něj v modlitbě.
odkaz na stažení parte zde!
Zemřel při ranní modlitbě dne 9. října 2020 ve věku 75 let.

Působil v litoměřické diecézi ve farnostech Jestřebí, Blíževedly, Holany, Kravaře u České Lípy, Pavlovice, Stvolínky, Deštná, Dubá a Tuhaň.

Společně poděkujeme Bohu za jeho život při mši svaté v pátek 16. října 2020 v 10 hodin v kostele svatého Ondřeje v Jestřebí (okres Česká Lípa) a ve stejný den v 15 hodin v kostele sv. Václava na Václavicích (Provodov-Šonov, okres Náchod).

Poté jeho tělo uložíme do rodinného hrobu.

Za modlitbu děkují:

Místo květin je možné poskytnout dar na provoz Rádia Proglas. Nadační fond Radia Proglas č. ú.: 4200043003/5500. Děkuje a zprostředkuje bratr Pavel, rousek.pavel@seznam.cz

Šťastni milosrdní, oni zakusí milosrdenství.

Šťastni čistého srdce, oni uvidí Boha… (Mt 5,7-8)

Velmi děkujeme za modlitbu.

svicka
kříž s Ježíšem

Sdílet

| Autor: Petra Stephany Veselá | Vydáno dne 13. 10. 2020 | 642 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM. Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. - KONTAKTY NA NÁS - ADMINISTRACE